четвртак, мај 09, 2013

МАДЕС 2013: Програм Фестивала (од 14. до 17. маја 2013.)

МАДЕС 2013.
ПРОГРАМ ФЕСТИВАЛА

I дан 14.05.2013. год. (уторак) ОТВАРАЊЕ ФЕСТИВАЛА

                                                                                                           у 16:00 сати

1. ОШ "Станоје Главаш" - Глибовац

"У сну летње ноћи" (50 минута)

режија: Мирослав Станић

                                                                                                           у 16:15 сати

2. ОШ "Херој Иван Мукер" – Смедеревска Паланка

"Тај луди свет" Тоде Николетић (45 минута)

режија: Зорка Радовић           

                                                                                                            у 17:30сати

II дан 15.05.2013. год. (среда)

1. ОШ "Лазар Станојевић“ - Ратари

"Зачарана принцеза" Тоде Николетић (40 минута)

режија: Милица Шуклетовић и Милош Старчевић

                                                                                                           у 16:00 сати

2. ОШ "Олга Милошевић“ - Смедеревска Паланка 

"Источно од Сунца и западно од Месеца" Наташа Илић (35 минута)

режија: Катарина Букумировић

                                                                                                           у 17:15 сати

3. ОШ "Олга Милошевић“ - Смедеревска Паланка

Why don’t they care about the Eart“ (Зашто их није брига за земљу)  Даг Ларсон (45 мин.)

режија : Јасмина Милићевић

                                                                                                           у 18:30 сати

 III дан 16.05.2013. год. (четвртак) 

1. ОШ "Херој Радмила Шишковић" – Смедеревска Паланка

 "Sherlock Holmes and the mystery of the Aquilla Diamond Сид Риверс (адаптација) (30 мин.)

режија: Драгана Андрић, Мирослав Михајловић

                                                                                                           у 16:00 сати

 2. ОШ "Херој Радмила Шишковић" – Смедеревска Паланка

"Предсказање" (35 минута)

режија: Мирослав Михајловић

                                                                                                           у 17:15 сати

3. ОШ "Брана Јевтић" – Кусадак

 "Новогодишња аудиција " (34 минута)

режија: Ружа Костић

                                                                                                           у 18:00 сати

 IV дан 17.05.2013. год. (петак) 

1. ОШ "Милија Ракић" - Церовац 

"Ко некад у осам" Тоде Николетић (45 минута)

режија: Јелена Ђорђевић

                                                                                                           у 15:30 сати

 2. ССШ "Бранко Радичевић" - Рума  

" Зечији сан" (45минута)

режија: Оливера Амиџић

                                                                                                           у 17:00 сати

 3. КУД “Милоје Поповић - Ђак“ Кусадак

                                                                                                           у 18:00 сати
ДОДЕЛА ПРИЗНАЊА И ДИПЛОМА У 19:00 САТИ

Постави коментар

Фестивал "Мала дечија сцена"